Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

OSTRAVA - Neznámý muž, který cestoval v Ostravě v autobuse MHD, měl napadnout řidiče. Policisté nyní po výtržníkovi pátrají.

Reklama

K napadení mělo dojít v Rudné ulici v blízkosti stanice Ocelářská ve směru na ostravskou část Hrabůvka v neděli (22.4.) večer kolem 20:30 až 20:40.

Muž, který řidiče napadl, je nyní podezřelý z ublížení na zdraví a výtržnictví. Podle policejní mluvčí Gabriely Holčákové potyčka mezi útočníkem a řidičem vznikla z toho důvodu, že řidič vyzval cestujícího k vystoupení z vozu, protože neměl platnou jízdenku. Pak měl cestující zaútočit na řidiče neznámým předmětem. Útočníkovi nyní hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných

Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!
Muži se hádali na internetu, pak se šli poprat ven Muži se hádali na internetu, pak se šli poprat ven


Komentáře