Muži se hádali na internetu, pak se šli poprat ven

OSTRAVA - V pondělí večer údajně došlo ke rvačce na ulici v Ostravě-Martinově poté, co se dva mladíci předtím pohádali na sociální siti. Když se poštěkali na internetu, šli si to pak vyříkat ven osobně.

Reklama

Vskutku kuriózní příhoda. Po hádce na internetu se dva mladí muži šli poprat na ulici. Jeden ze soků si ale vzal sebou železnou tyč.

V Ostravě-Martinově si to pak šli vyřídit oba mladíci "ručně". Jeden z mužů pak prý toho druhého několikrát praštil tyčí po hlavě. Nakonec se prý na ulici setkali čtyři mladíci ve věku 18 až 25 let. Roztržku ukončili až přivolaní městští strážníci a zdravotníci.

Podle policejního mluvčího Michala Marša nyní celou věc reší policisté.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře