Mladík brutálně kopal do ženy, poté ji ukradl kabelku

Policie, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czPolicie, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

OSTRAVA - Policie pátrá po brutálním lupiči, který v polovině července 2019 přepadl čtyřiačtyřicetiletou ženu. Tu kopl do hlavy a ukradl jí kabelku.

Reklama

K útoku došlo 16. července okolo 23.40 hodin na Mariánskohorské ulici v Moravské Ostravě.

Podle policejního mluvčího Richarda Paláta "muž zezadu přistoupil k poškozené, uchopil její kabelku, kterou se jí snažil strhnout z ramene. To se mu však nedařilo, neboť se žena bránila."

Lupič nakonec povalil svou oběť na zem a snažil se jí kabelku vytrhnout. Nakonec ženu kopl do hlavy.

"Když se rozpřáhnul nohou k dalšímu kopu, napadená ze strachu kabelku pustila a pachatel s ní utekl neznámo kam,“ uvedl policejní mluvčí.

Podle oběti se jednalo o muže ve věku kolem 20 let, vysokého asi 165 centimetrů, hubené postavy. U sebe měl velký černý batoh.

Policisté žádají svědky, kteří by mohli přispět ke zjištění totožnosti muže, aby kontaktovali kterékoliv obvodní oddělení Policie ČR, bezplatnou linku 158 nebo zavolali na telefonní číslo 974 726 797 (795).

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Městská nemocnice Ostrava se pozvolna vrací k běžnému provozu Městská nemocnice Ostrava se pozvolna vrací k běžnému provozu
Obránce Šimon Szathmáry je další posilou hokejistů Poruby v první lize Obránce Šimon Szathmáry je další posilou hokejistů Poruby v první lize
Fotbalisté Třince pod novým trenérem Strakou vyhráli potřetí v řadě Fotbalisté Třince pod novým trenérem Strakou vyhráli potřetí v řadě

Obrovské srdce se objeví na budově nemocnice Obrovské srdce se objeví na budově nemocnice
Kalendárium historických událostí města Ostravy (od 23. do 29. listopadu) Kalendárium historických událostí města Ostravy (od 23. do 29. listopadu)
Kopřivnický trenér Veřmiřovský: Jsme oslabeni o šest hráčů Kopřivnický trenér Veřmiřovský: Jsme oslabeni o šest hráčů


Komentáře