Kamion sroloval kolonu aut. Desetiletý chlapec po srážce bojuje o život

OSTRAVSKO - Ve středečním dopoledni (14.2.) došlo k rozsáhlé nehodě v Třinci - Neborech na silnici I/11 ve směru na Ostravu.

Reklama

 

V tomto úseku došlo k hromadné dopravní nehodě. Polský kamión tam sejmul kolonu osobních aut, hovoří se o šesti vozech. Silnice byla po nehodě uzavřena a podle mluvčího Lukáše Humpla záchranáři ošetřovali sedm zraněných osob. S tím, že desetiletý chlapec si při nehodě poranil mozek a podle dostupných informací prý bojuje o život!

"Nalézal se v bezvědomí a přímém ohrožení života. Lékař ZZS u něj zjistil poranění hlavy a mozku. Dítě muselo být zaintubováno a převedeno na přístrojem řízenou ventilaci, uloženo do vakuové matrace a následně vrtulníkem transportováno do ostravské Fakultní nemocnice," nastínil mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Další účastníci nehody utrpěli lehčí či středně těžká poranění. Lékaři na místě prohlédli i dalších šest osob, které nebyly viditelně zraněné.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Třinecko

Ve Vendryni hořela roubenka, škoda za tři miliony Ve Vendryni hořela roubenka, škoda za tři miliony
Motorkář se střetl s jelenem. Skončil v nemocnici Motorkář se střetl s jelenem. Skončil v nemocnici
Trojici žhářů hrozí za zapálení kostela v Gutech 15 let! Trojici žhářů hrozí za zapálení kostela v Gutech 15 let!

Zraněný chlapec, který bojoval o život po hromadné nehodě, nakonec zemřel Zraněný chlapec, který bojoval o život po hromadné nehodě, nakonec zemřel
Extraligu si moc užívám, říká třinecký útočník Milan Mikulík Extraligu si moc užívám, říká třinecký útočník Milan Mikulík
Máme kvalitní tým, tvrdí třinecký trenér Varaďa Máme kvalitní tým, tvrdí třinecký trenér Varaďa


Komentáře