Dva lidé umrzli. Našli je blízko svého domova

FRÝDEK-MÍSTEK - V noci na neděli došlo k nepříjemné události v Bocanovicích na Frýdecko-Místecku. Postarší manželé se prý mohli vracet z oslavy a nakonec umrzli v okolí svého obydlí.

Reklama

Údajně se mělo jednat o manželé ve věku 63 a 67 let. Těla byla nalezena v blízkosti jednoho z domů, kde dvojice mohla bydlet. Případ řeší policisté. Podle policejní mluvčí Gabriely Holčákové nebyly při prvotním ohledání zjištěny okolnosti napovídající násilnému trestnému činu.

Podle serveru idnes.cz manželská dvojice se mohla vracet z oslavy. Ve hře je varianta, že lidé mohli umrznout. Teploty během posledních nocí prý v obci klesaly až k -20 stupňům Celsia.

Kromě této manželské dvojice dochází nejen v Moravskoslezském kraji k tomu, že lidé pohybující se v noci venku mohou umrznout. V největším ohrožení jsou pochopitelně bezdomovci. Jen v Moravskoslezském kraji prý umrzlo už šest osob.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Frýdecko-Místecko

Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc
Dopravní nehoda na D56: Čtyři zranění Dopravní nehoda na D56: Čtyři zranění
Srážka auta s vlakem mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem Srážka auta s vlakem mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem

Přes zimu uděláme mnoho práce, abychom na jaře byli lepší, říká trenér Frýdku-Místku Josef Petřík Přes zimu uděláme mnoho práce, abychom na jaře byli lepší, říká trenér Frýdku-Místku Josef Petřík
Šel na houby a už se nevrátil Šel na houby a už se nevrátil
Během víkendu museli záchranáři do akce. Bouralo několik motorkářů Během víkendu museli záchranáři do akce. Bouralo několik motorkářů


Komentáře