Drsná nehoda tří aut na Bruntálsku. Následky jsou děsivé

Zdemolované vozidlo. Foto: archiv ZZS Moravskoslezského krajeZdemolované vozidlo. Foto: archiv ZZS Moravskoslezského kraje

Valšov (Bruntálsko) - Tragická dopravní nehoda tří aut se stala v sobotu (21.2.2015) odpoledne mezi Valšovem a Moravskoslezským Kočovem na silnici I/45. Následky střetu jsou děsivé.

Reklama

Jeden mrtvý, tři zranění, z toho dva těžce. To je bilance autonehody, při které se střetla tři vozidla - volvo, felice a citroën.

Podle bruntálské policejní mluvčí Pavly Jirouškové při předjíždění došlo z prozatím nejištěných příčin ke střetu osobních vozidel. A právě volvo vyjelo mimo silnici a jízdu ukončilo nárazem do stromu.

Zatímco řidič volva se zranil lehce, dva spolujezdci těžce. Po příjezdu záchranných složek byli letecky přepraveni do nemocnic v regionu. Třetí spolujezdec utrpěl zranění neslučitelná se životem.

Muž (25) ležel v době příjezdu záchranářů mimo vozidlo, nejevil známky života. Před příjezdem profesionálních záchranářů se o základní resuscitaci pokusili laičtí zachránáři, následně totéž prováděly také posádky zdravotnické záchranné služby.

Další muž (24), který zůstal zaklíněný v autě, utrpěl těžká zranění hlavy a mozku, která ho ohrožují na životě. Ze zdemolovaného volva museli hasiči vyprostit i třetího muže (40). I on byl v bezvědomí a v přímém ohrožení života.

Jak bylo zjištěno, alkohol při havárii nehrál roli, neboť dechové zkoušky byly negativní. "Míru zavinění prověřují kriminalisté," uvedla mluvčí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Na 1. máje otevřeno, na 8. května zavřeno. Jak je to další svátky? Na 1. máje otevřeno, na 8. května zavřeno. Jak je to další svátky?
V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace
Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu

Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby? Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby?
Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu? Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu?
Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR


Komentáře