Drsná nehoda tří aut na Bruntálsku. Následky jsou děsivé

Valšov (Bruntálsko) - Tragická dopravní nehoda tří aut se stala v sobotu (21.2.2015) odpoledne mezi Valšovem a Moravskoslezským Kočovem na silnici I/45. Následky střetu jsou děsivé.

Reklama

Jeden mrtvý, tři zranění, z toho dva těžce. To je bilance autonehody, při které se střetla tři vozidla - volvo, felice a citroën.

Podle bruntálské policejní mluvčí Pavly Jirouškové při předjíždění došlo z prozatím nejištěných příčin ke střetu osobních vozidel. A právě volvo vyjelo mimo silnici a jízdu ukončilo nárazem do stromu.

Zatímco řidič volva se zranil lehce, dva spolujezdci těžce. Po příjezdu záchranných složek byli letecky přepraveni do nemocnic v regionu. Třetí spolujezdec utrpěl zranění neslučitelná se životem.

Muž (25) ležel v době příjezdu záchranářů mimo vozidlo, nejevil známky života. Před příjezdem profesionálních záchranářů se o základní resuscitaci pokusili laičtí zachránáři, následně totéž prováděly také posádky zdravotnické záchranné služby.

Další muž (24), který zůstal zaklíněný v autě, utrpěl těžká zranění hlavy a mozku, která ho ohrožují na životě. Ze zdemolovaného volva museli hasiči vyprostit i třetího muže (40). I on byl v bezvědomí a v přímém ohrožení života.

Jak bylo zjištěno, alkohol při havárii nehrál roli, neboť dechové zkoušky byly negativní. "Míru zavinění prověřují kriminalisté," uvedla mluvčí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Hokejové Vítkovice zaznamenaly obrovský řez v hráčském kádru Hokejové Vítkovice zaznamenaly obrovský řez v hráčském kádru
Útočník Svačina přestoupil z Třince do Poruby Útočník Svačina přestoupil z Třince do Poruby
Fotbalisté Baníku chtějí prolomit domácí prokletí Fotbalisté Baníku chtějí prolomit domácí prokletí

Ostravské ulice budou brázdit dvoupatrové autobusy. Od června 2020 na nové lince Ostravské ulice budou brázdit dvoupatrové autobusy. Od června 2020 na nové lince
Papírové jízdenky skončí v ostravské MHD. Lidé raději platí kartou Papírové jízdenky skončí v ostravské MHD. Lidé raději platí kartou
Mladík brutálně kopal do ženy, poté ji ukradl kabelku Mladík brutálně kopal do ženy, poté ji ukradl kabelku


Komentáře