Drahé máslo nutí občany ke krádežím. Muž v Ostravě odcizil máslo, hrozí mu tři roky!

OSTRAVA - Vysoké ceny másla nutí některé lidi k šílenostem. A tak není zas úplným překvapením, že tu a tam dojde ke krádežím másla. Tak jako nyní v Ostravě.

Reklama

Ve čtvrtek odcizil muž v Ostravě 36 kostek másla. K incidentu došlo v jednom z velkých ostravských marketů. Muže si ovšem všimla ochranka a pachatele ihned zadržela. Zloděj se snažil z prodejny v batohu odnést 36 kostek másla bez zaplacení.

Muž kradl už dříve a byl pro tento čin již v minulosti trestán. Nyní stejnému muži hrozí za krádež másel další tříletý pobyt ve vězení. V Ostravě nejsou krádeže másla vyjímkou. Nedávno tam kradla tento produkt žena a skončila záhy ve vazbě.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře