URNA bude hlídat krasobruslařský evropský šampionát

OSTRAVA - Velký zájem registrují pořadatelé mistrovství Evropy v krasobruslení, které se koná v Ostravě od soboty 21. ledna do 30. ledna 2017. Na bezpečnost diváků a sportovců bude dohlížet i URNA.

Reklama

"Od pátku do neděle jsme vyprodaní, což není úplně obvyklé s výjimkou zemí jako Japonsko nebo Korea v celosvětovém měřítku. I na poslední tři dny zřejmě ještě pár lístků uvolníme, protože jsme mohli zrušit některé povinné technické blokace. Z pohledu zájmu diváků jsme spokojeni a mile překvapeni," řekl médiím Stanislav Žídek z organizačního výboru.

V předprodeji prý zbývají lístky na úvodní dva dny, kdy jsou na pořadu kvalifikační programy.

Podle organizátorů se šampionátu zúčastní 36 mužů, 35 žen, 18 sportovních dvojic a 30 tanečních párů.

Na bezpečnost bude během šampionátu v Ostravě každý den dohlížet až 150 policistů.

Kromě haly se policisté zaměří i na okolí, hotely či na Masarykovo náměstí v centru Ostravy, kde po celou dobu akce bude umístěna zóna pro fanoušky.

Do opatření se zapojí i Útvar rychlého nasazení (URNA), což médiím potvrdil ředitel Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje Tomáš Kužel.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře