KAUZY

Babiš s menšinovou vládou narazil. Pokusí se ANO s někým dohodnout?Babiš s menšinovou vládou narazil. Pokusí se ANO s někým dohodnout?

ČESKO - Menšinová vláda premiéra Andreje Babiše nezískala důvěru Poslanecké sněmovny. Ta podá ve středu (17.1.2018) demisi a šéf hnutí ANO odstartuje nová jednání o vytvoření druhé vlády.

Prezidentská volba zná favority. Vyhraje Miloš Zeman, nebo Jiří Drahoš?Prezidentská volba zná favority. Vyhraje Miloš Zeman, nebo Jiří Drahoš?

ČESKO - V prvním kole prezidentských voleb 2018 současný pán Pražského hradu zvítězil s 38,57% hlasy. Do druhého kola postoupil Jiří Drahoš s 26,6%.

Prezidentské volby 2018. Česko volí novou hlavu státuPrezidentské volby 2018. Česko volí novou hlavu státu

ČESKO - I v Moravskoslezském kraji probíhají v pátek 12.1. a v sobotu 13.1.2018 prezidentské volby. Obhájí post Miloš Zeman? Kdo postoupí do druhého kola z jeho vyzývatelů? Nebo bude prezident zvolen …


Babišova menšinová vláda už byla jmenována prezidentemBabišova menšinová vláda už byla jmenována prezidentem

ČESKO - Prezident Miloš Zeman na Pražském hradě ve středu (13.12.2017) jmenoval menšinovou jednobarevnou vládu Andreje Babiše (ANO).

Babišův adept na ministra Adam Vojtěch chce rušit nemocnice i porodniceBabišův adept na ministra Adam Vojtěch chce rušit nemocnice i porodnice

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - Nová Babišova hvězda má převzít ministerstvo zdravotnictví. Jeho kvalifikací je přitom účast v televizní soutěži SuperStar, vystudovaná práva a poradenství pro budoucího premiér…

Studénka. Soud zprostil obžaloby všechny obžalovanéStudénka. Soud zprostil obžaloby všechny obžalované

NOVÝ JIČÍN - Okresní soud v Novém Jičíně zprostil viny všechny obžalované v kauze železniční nehody ve Studénce. ta se stalav v létě 2008.


Strana 2 z 24
«« 1 2 3 4 »»