Silnice smrti na Ostravsku. Seznam, kde si řidiči musí dávat pozor

Stav silnic v severozápadních Čechách. Foto: EuroRAPStav silnic v severozápadních Čechách. Foto: EuroRAP

Severní Morava - Největší pravděpodobnost dopravních nehod s vážnými nebo smrtelnými následky. Které silnice na severní Moravě to jsou? Nová mapa dálnic a silnic první třídy organizace EuroRAP upozorňuje na tato místa.

Reklama

Srovnání vychází z porovnání počtu těchto nehod s intenzitou dopravy na daném úseku a jde o průměr z posledních tří let: 2012 až 2014.

Vysoké riziko a nejproblémovější úsek je od od Třince, přes Jablunkov až na hranici se Slovenskem - a to na silnici I/11. Dále na silnici I/46 z Opavy přes pohoří Nízký Jeseník - Moravský Beroun a Šternberk směr Olomouc.

Středně vysoké riziko je na silnicích I/67 v úseku od Českého Těšína po Karvinou a I/11 směr Havířov. A také na silnici I/11 v úseku Opava - Bruntál.

Střední riziko je na silnici I/68 od Hnojníků po Třinec, kde dále navazuje I/11 na Jablunkov.

Úsek z Opavy do Ostravy na I/56 a z Opavy na hranice s Polskem na I/46 patří také mezi střední riziko.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Na 1. máje otevřeno, na 8. května zavřeno. Jak je to další svátky? Na 1. máje otevřeno, na 8. května zavřeno. Jak je to další svátky?
V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace V Moravskoslezském kraji je smog. Vyhlášena byla regulace
Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu Ostravsko má zasáhnout arktické počasí. Teploty mají klesat hluboko pod nulu

Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby? Prodloužená Rudná má být dokončena. Konec patu, ochota odblokovní dostavby obchvatu Poruby?
Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu? Které lyžařské areály v moravskoslezských horách jsou v provozu?
Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR


Komentáře