RPG Byty si chtějí zlepšit image. Nově se budou jmenovat Residomo

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - Ostravská společnost RPG Byty mění název na Residomo. Přejmenování souvisí s předloňským prodejem společnosti novým vlastníkům, které zastupuje společnost Round Hill Capital, mezinárodní investor a správce realitních investic a majetku sídlící v Londýně.

Reklama

Nový název a logo podle mluvčí společnosti Kateřiny Piechowicz zdůrazňuje poslání společnosti – být pro klienty spolehlivým, profesionálním a dlouhodobým partnerem, který pomůže proměnit nájemní bydlení v domov.

"Round Hill Capital má dlouhodobé zkušenosti s vlastnictvím a správou desítek tisíc nájemních bytů v řadě západoevropských zemí. Společnost Residomo (dříve RPG Byty) v ní získala silného a důvěryhodného partnera. Společným cílem zůstává zkvalitňování bytového fondu a rozšiřování služeb klientům," uvedla mluvčí.

Podle investičního ředitele společnosti Round Hill Capital Stana Kubáčka chce firma
rozvíjet bytový fond v duchu dlouhodobého nájemního bydlení. "Poskytovat nájemníkům profesionální služby a využívat našich zkušeností z jiných evropských zemí. Moravskoslezský kraj je pro nás příkladem úspěšné regionální ekonomické transformace na evropské úrovni, a proto ho vnímáme jako perspektivní místo pro dlouhodobé investice."

Nájemníci podle firmy mohou nově využívat například prodloužené otevírací doby klientských center, zvýšil se počet domovníků, kteří působí v naprosté většině bytových domů, a také se zrychlila realizace vybraných typů oprav ve společných prostorách a vstupech do domů formou nové služby Servis48.

"Vnímáme naši odpovědnost, vždyť v našich bytech bydlí 90 000 lidí. Proto se snažíme o rozvoj celých lokalit i komunit, kde působíme. Nájemníkům chceme poskytnout víc než jen prostor pro bydlení, ale především domov, kde se budou cítit dobře. Tím se odlišujeme od jiných pronajímatelů,“ uvedl Martin Ráž, jednatel Residomo, s.r.o.

Změnu názvu firma Residomo bude používat od 1. února 2017.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ostrava-město

Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51! Dopravní podnik kontroloval černé pasažéry kolem Stodolní ulice. Chytil jich 51!
Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna Ostravou se bude prohánět moderní tramvaj, ale až od srpna
Napadení řidiče autobusu v Ostravě! Napadení řidiče autobusu v Ostravě!

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných
Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou
V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna! V Ostravě-Svinově hořela bývalá kotelna!


Komentáře