Žijeme hokejem, kdy informujeme o přípravách šampionátu, říká šéf Rádia Čas

4. duben 2015 | 23:25 | Ostrava-město
Roman Jeřábek. Foto: archiv Rádio ČasRoman Jeřábek. Foto: archiv Rádio Čas

Ostrava - "Chceme, aby si lidé uvědomili, že můžeme být pyšní na náš region," říká v rozhovoru výkonný ředitel Rádia Čas Roman Jeřábek k programu věnovaném nadcházejícímu mistrovství světa v ledním hokeji, které se odehrává i v Ostravě.

Reklama

Budete se mediálně podílet na světových akcích v Ostravě?

Podobné aktivity samozřejmě vítáme a jsme vděční, když se jich můžeme zúčastnit. Spolupracujeme s organizačním výborem květnového mistrovství světa v ledním hokeji v Ostravě! Ve vysílání se během dne vyskytuje relace Žijeme hokejem, kdy informujeme o přípravách šampionátu. Chceme, aby si lidé uvědomili, že můžeme být pyšní na náš region.

Který pořad je pro vás stěžejním pilířem?

Pořady si vybíráme a volíme sami. V našem rádiu pracují poradci, kteří vytvářejí kreativní tým. Programové prvky a rubriky se prolínají celý den ve vysílání. Mohl bych zmínit off-air aktivitu zvanou Dobré ráno, miláčku, kdy někdo z posluchačů chce udělat radost osobě, pro kterou nahraje vzkaz v rádiu. Tým pak vyjede za tím člověkem a přiveze dárky a daný vzkaz. Toto jsou tmelící prvky a budujeme si úzký vztah s lidmi. Je to velmi příjemné setkání a často tečou slzy štěstí a emocí. Našim přáním je dělat radost, kdy toto slovo je součásti sloganu, který zní Radost poslouchat. Dostáváme do vysílání pozitivní prvky, chceme naladit na strávení příjemného dne.

Je známo, že vaše rádio má od svého vzniku silnou pozici. Jak vidíte perspektivy na trhu?

Naše stanice je v tomto kraji opravdu velmi populární už od svého počátku. Stala se součástí každodenního života, kdy posluchači jsou nám věrní již mnoho let a přibývají noví a mladí. Rodiče se snaží dostat své ratolesti do blízkého kontaktu s námi, protože vytváříme aktivity spojené s dětmi a rodinami. Rádio Čas hraje hodně české muziky a zásluhou toho si malé děti zvyšují slovní zásobu a zároveň poznávají české a moravské zpěváky a skupiny. Existují dvě stanice, jako je tzv. velký čas, zaměřený na zlatou gold hudbu, a Rádio Čas Rock, které je určeno užší skupině lidí. Protože na koncertech kapely Citron jsme naslouchali posluchačům a zjistili jsme, že chybí rockový kanál, který by inspiroval rockově založené publikum. Naše druhá stanice je oblíbená již dva roky.

CELÝ ROZHOVOR ČTĚTE NA MEDIASHOW.CZ:  Připravujeme kroky k bližšímu spojení s celebritami, říká ředitel Rádia Čas Roman Jeřábek

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR

Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR

12/7 / ZPRÁVY / ČESKO - Po patnáctihodinové rozpravě hodinu po půlnoci v noci ve čtvrtek (12.7.2018) získala druhá Babišova vláda důvěru Poslanecké sněmovny. Pro ni hlasovali poslanci ANO, ČSSD a KSČM.


Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce

Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce

15/6 / KRIMI / KARVINÁ - Hasiči a policisté pronásledovali klokana, který se zatoulal do areálu bývalého dolu Paskov.


Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc

Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc

15/6 / KRIMI / FRÝDEK-MÍSTEK - Ve středu 13.6. došlo k požáru staršího rekreačního domku ve Frýdku-Místku, konkrétně v tamní městské části Chlebovice.


Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela

Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela

4/6 / SPORT / VÍTKOVICE - Po dvou letech sestoupil z druhé ligy do MSFL fotbalový klub MFK Vítkovice. O záchranu ve druhé lize bojoval do posledního kola, nakonec ale míří o patro níže, do amatérské třetí ligy. Co to s klubem udělá?
MojeOstravsko.cz Novinky v regionech

Karvinsko, Opavsko, Havířovsko, Třinecko, Novojičínsko, Frýdeckomístecko, Bruntálsko


MojeOstravsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeOstravsko.cz na Seznam.cz
MojeOstravsko.cz na Facebooku


Redakce MojeOstravsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!