Vítězná série skončila, litoval trenér basketbalové Opavy Petr Czudek

27. říjen 2015 | 11:23 | Opavsko
Petr Czudek. Foto: archiv MojeOstravsko.czPetr Czudek. Foto: archiv MojeOstravsko.cz

Opava - Basketbalisté BK Opava po skvělém vstupu do nové ligové sezóny utrpěli první porážku v nejvyšší domácí soutěži. Zatímco v předešlých čtyřech kolech zdolali nebezpečné soupeře, tentokrát narazili na odpor ze strany Děčína. Opavští podlehli 63:67, ale nepropadají skepsi a chystají se na další zápasy.

Reklama

„Skončila nám vítězná série, ale kluky musím pochválit za bojovnost. O výsledku rozhodlo větší štěstí hostů, kdy v koncovce se několik odražených míčů dostalo do jejich rukou. A samozřejmě odvaha Tomáše Vyorala, který v konci vzal odpovědnost na sebe a trefoval náš koš. Škoda, že jsme se v úvodu nedostali k většímu náskoku. Děčín jsme tam přehrávali, ale málo jsme skórovali. Stále je nás jen osm použitelných hráčů a to je málo. Pozitivem je, že se nám vrátil Martin Gniadek,“ komentoval po prohře v Děčíně trenér Opavy Petr Czudek.

„Gratuluji svým hráčům za statečný výkon. Dařilo se nám číst hru Opavy, vrátili jsme se do utkání, podrželi nás náhradníci,“ liboval si děčínský trenér Pavel Budínský.

„Očekávali jsme nástup Opavy. Bylo důležité, že jsme ji nepustili do vedení, protože diváci by nás dostali pod tlak. Za vítězství jsem rád, mohly vyhrát oba týmy. S Opavou jsou to vždy vyrovnaná utkání a nejinak tomu bylo i tentokrát. Měli jsme v koncovce více štěstí a odvážného Tomáše Vyorala, který byl nejužitečnějším hráčem utkání,“ hodnotil děčínský kouč.

„Bojovnost, nasazení, touha po vítězství, to všechno nabídla obě družstva. My jsme měli více štěstí a vyhráli jsme. Moc bodů sice nepadlo, ale bylo to zajímavé utkání,“ připojil kapitán a pivot BK Děčín Jakub Houška.

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě

Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě

20/3 / KRIMI / KARVINÁ - Vskutku k pozoruhodnému případu došlo v Karviné.


Trojici žhářů hrozí za zapálení kostela v Gutech 15 let!

Trojici žhářů hrozí za zapálení kostela v Gutech 15 let!

20/3 / KRIMI / OSTRAVA - Trojice mladíků, která vloni na začátku srpna měla zapálit historický kostel v Gutech na Třinecku, může vyfasovat až patnáctiletý pobyt za mřížemi.


Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných

18/3 / ZPRÁVY / OSTRAVA - Veřejnost i politickou scénu pobouřilo počínání poslance za hnutí SPD a předsedu krajské organizace hnutí Lubomíra Volného na základě reportáže České televize, podle níž poslanec obchoduje s chudobou.


Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou

Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou

17/3 / KRIMI / OSTRAVA - Ve čtvrtek došlo k pozoruhodné situaci, když policisté v ostravských ulicích lapili řidiče, který neměl za volantem co dělat. Už jen kvůli tomu, že mu bylo 15 let.
MojeOstravsko.cz Novinky v regionech

Karvinsko, Opavsko, Havířovsko, Třinecko, Novojičínsko, Frýdeckomístecko, Bruntálsko


MojeOstravsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeOstravsko.cz na Seznam.cz
MojeOstravsko.cz na Facebooku


Redakce MojeOstravsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!