Futsalová Golden liga v Ostravě se dostává i do televize

20. únor 2015 | 22:00 | Ostrava-město
Futsalová halová liga v Ostravě. Foto: archiv Golden TourFutsalová halová liga v Ostravě. Foto: archiv Golden Tour

Ostrava - Nedílnou součástí sportovního života v Ostravě je každoročně během zimního období oblíbená Halová soutěž firem ve futsalu, tedy Golden liga. Letos probíhá již její sedmnáctý ročník. Dokonalý přehled o něm, ale i celé dlouhodobé akci, má generální manažer turnaje Pavel Czene.

Reklama

„Pro organizaci, která se věnuje Halové lize firem, pracuji od roku 2010, kdy mě o spolupráci požádal zakladatel Karel Bláha. S uspokojením mohu poděkovat všem aktérům a vyzdvihnout týmy, které mají zájem o mimopracovní aktivity. Nadšení amatérští sportovci společně vytáhli halovou Golden ligu firem do povědomí ostatních lidí a potenciálních hráčů v Ostravě i okolí,“ kvituje Czene rozmach soutěže. Ta se stává stále populárnější nejen v České republice, ale i na Slovensku.

„Pokud shrnu naše Ostravsko, tak účastníci a vzájemní soupeři jsou každým rokem čím dál kvalitnější. S tím souvisí i nároky na pořádání turnajů. Mám na starost zajištění haly, občerstvení, chod pořadatelské služby, zázemí hráčů, organizaci soutěže, jednání s partnery, finanční a smluvní dohody. Vyhlášení výsledků společně se záznamem v České televizi proběhne v dubnu v  ostravském hotelu Park Inn, který je partnerem akce," líčí manažer.

Čtvrtý turnaj se uskuteční v sobotu 28. února 2015. A to ve sportovní hale SC Dubina v Ostravě. „Záznam bude natáčet a reportáž pořizovat štáb České televize pro vysílání na programu ČT Sport. Přijede i sportovní moderátor a reportér David Kozohorský, který s touto akcí spolupracuje již několik let a dokonce se osobně zná i s některými hráči,“ prozrazuje Czene.

Golden liga na Ostravsku se k uspokojení pořadatelů rozrůstá. „Máme v Ostravě už dvě ligy. V první lize vede tým ČP Pojišťovny a v závěsu jsou vítkovické týmy VPE a VHM, tedy na druhé a třetí příčce. Druhé lize vévodí skupina firmy Teso a také vítkovický Gearworsk. V turnajích vystupují i bývalí hráči nejvyšších futsalových soutěží v republice, třeba Dušan Kašický, nebo odchovanec ostravského Baníku Jaroslav Slavík, či Kovačík z týmu VHM. I nadále pokračuje spolupráce s významnými kluby, byť Baník Ostrava nemá na rozdíl od minulých let letos ve startovním poli své zastoupení,“ upřesňuje manažer turnaje.

Poslání Golden ligy je zřejmé. „Zástupci zaměstnanců různých firem, kteří rádi sportují, dostávají možnost k zajímavému vyžití a mohou se plynule připojit k již fungujícím týmům soutěže. Naskýtá se jim tak příležitost k odreagování od každodenních starostí. Je to i forma zábavy a zároveň šance udělat něco dobrého pro svoje tělo,“ předkládá Czene pozitiva.

MojeOstravsko.cz je mediálním partnerem firemní ligy Golden Tour 2015.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR

Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR

12/7 / ZPRÁVY / ČESKO - Po patnáctihodinové rozpravě hodinu po půlnoci v noci ve čtvrtek (12.7.2018) získala druhá Babišova vláda důvěru Poslanecké sněmovny. Pro ni hlasovali poslanci ANO, ČSSD a KSČM.


Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce

Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce

15/6 / KRIMI / KARVINÁ - Hasiči a policisté pronásledovali klokana, který se zatoulal do areálu bývalého dolu Paskov.


Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc

Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc

15/6 / KRIMI / FRÝDEK-MÍSTEK - Ve středu 13.6. došlo k požáru staršího rekreačního domku ve Frýdku-Místku, konkrétně v tamní městské části Chlebovice.


Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela

Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela

4/6 / SPORT / VÍTKOVICE - Po dvou letech sestoupil z druhé ligy do MSFL fotbalový klub MFK Vítkovice. O záchranu ve druhé lize bojoval do posledního kola, nakonec ale míří o patro níže, do amatérské třetí ligy. Co to s klubem udělá?
MojeOstravsko.cz Novinky v regionech

Karvinsko, Opavsko, Havířovsko, Třinecko, Novojičínsko, Frýdeckomístecko, Bruntálsko


MojeOstravsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeOstravsko.cz na Seznam.cz
MojeOstravsko.cz na Facebooku


Redakce MojeOstravsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!