Futsalová Golden liga v Ostravě se dostává i do televize

20. únor 2015 | 22:00 | Ostrava-město
Futsalová halová liga v Ostravě. Foto: archiv Golden TourFutsalová halová liga v Ostravě. Foto: archiv Golden Tour

Ostrava - Nedílnou součástí sportovního života v Ostravě je každoročně během zimního období oblíbená Halová soutěž firem ve futsalu, tedy Golden liga. Letos probíhá již její sedmnáctý ročník. Dokonalý přehled o něm, ale i celé dlouhodobé akci, má generální manažer turnaje Pavel Czene.

Reklama

„Pro organizaci, která se věnuje Halové lize firem, pracuji od roku 2010, kdy mě o spolupráci požádal zakladatel Karel Bláha. S uspokojením mohu poděkovat všem aktérům a vyzdvihnout týmy, které mají zájem o mimopracovní aktivity. Nadšení amatérští sportovci společně vytáhli halovou Golden ligu firem do povědomí ostatních lidí a potenciálních hráčů v Ostravě i okolí,“ kvituje Czene rozmach soutěže. Ta se stává stále populárnější nejen v České republice, ale i na Slovensku.

„Pokud shrnu naše Ostravsko, tak účastníci a vzájemní soupeři jsou každým rokem čím dál kvalitnější. S tím souvisí i nároky na pořádání turnajů. Mám na starost zajištění haly, občerstvení, chod pořadatelské služby, zázemí hráčů, organizaci soutěže, jednání s partnery, finanční a smluvní dohody. Vyhlášení výsledků společně se záznamem v České televizi proběhne v dubnu v  ostravském hotelu Park Inn, který je partnerem akce," líčí manažer.

Čtvrtý turnaj se uskuteční v sobotu 28. února 2015. A to ve sportovní hale SC Dubina v Ostravě. „Záznam bude natáčet a reportáž pořizovat štáb České televize pro vysílání na programu ČT Sport. Přijede i sportovní moderátor a reportér David Kozohorský, který s touto akcí spolupracuje již několik let a dokonce se osobně zná i s některými hráči,“ prozrazuje Czene.

Golden liga na Ostravsku se k uspokojení pořadatelů rozrůstá. „Máme v Ostravě už dvě ligy. V první lize vede tým ČP Pojišťovny a v závěsu jsou vítkovické týmy VPE a VHM, tedy na druhé a třetí příčce. Druhé lize vévodí skupina firmy Teso a také vítkovický Gearworsk. V turnajích vystupují i bývalí hráči nejvyšších futsalových soutěží v republice, třeba Dušan Kašický, nebo odchovanec ostravského Baníku Jaroslav Slavík, či Kovačík z týmu VHM. I nadále pokračuje spolupráce s významnými kluby, byť Baník Ostrava nemá na rozdíl od minulých let letos ve startovním poli své zastoupení,“ upřesňuje manažer turnaje.

Poslání Golden ligy je zřejmé. „Zástupci zaměstnanců různých firem, kteří rádi sportují, dostávají možnost k zajímavému vyžití a mohou se plynule připojit k již fungujícím týmům soutěže. Naskýtá se jim tak příležitost k odreagování od každodenních starostí. Je to i forma zábavy a zároveň šance udělat něco dobrého pro svoje tělo,“ předkládá Czene pozitiva.

MojeOstravsko.cz je mediálním partnerem firemní ligy Golden Tour 2015.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Ve Vendryni hořela roubenka, škoda za tři miliony

Ve Vendryni hořela roubenka, škoda za tři miliony

13/5 / KRIMI / TŘINECKO - V pátek odpoledne mělo dojít k požáru roubenky ve Vendryni na Třinecku. Škoda se prý vyčíslila na tři miliony korun.


Nehoda ve Studénce, řidičku museli vyprošťovat hasiči

Nehoda ve Studénce, řidičku museli vyprošťovat hasiči

11/5 / KRIMI / STUDÉNKA - Ve čtvrtek 10. května došlo k dopravní nehodě ve Studénce na Novojičínsku.


Motorkář se střetl s jelenem. Skončil v nemocnici

Motorkář se střetl s jelenem. Skončil v nemocnici

11/5 / KRIMI / TŘINECKO - Ve čtvrtek 10. května došlo k dvěma dopravním nehodám v Moravskoslezském kraji.


Požár bytu v Bruntále, na vině elektroinstalace

Požár bytu v Bruntále, na vině elektroinstalace

9/5 / KRIMI / BRUNTÁL - V úterý 8. května došlo k požáru bytu v Bruntále. Odhadována škoda se vyčíslila na 200 tisíc korun.
MojeOstravsko.cz Novinky v regionech

Karvinsko, Opavsko, Havířovsko, Třinecko, Novojičínsko, Frýdeckomístecko, Bruntálsko


MojeOstravsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeOstravsko.cz na Seznam.cz
MojeOstravsko.cz na Facebooku


Redakce MojeOstravsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!