Fenomenální Bolt se vrací do Ostravy na Zlatou tretru

30. duben 2015 | 23:43 | Ostrava-město
Tisková konference ke Zlaté tretře 2015. Foto: Facebook Zlatá tretraTisková konference ke Zlaté tretře 2015. Foto: Facebook Zlatá tretra

Ostrava - Nejen mistrovství světa v ledním hokeji od 1. května do 17. května 2015 bude špičkovou sportovní událostí tohoto roku v Ostravě. Nedlouho po skončení šampionátu, který se koná v ČEZ Areně, si dají dostaveníčko ve Vítkovicích světoví atleti při mítinku Zlatá tretra 2015. Hlavní hvězdou bude 25. května 2015 jamajský sprinter Usain Bolt!

Reklama

Účast fenomenálního atleta a jedné z globálních sportovních celebrit potvrdili organizátoři Zlaté tretry oficiálně na tiskové konferenci. Bolt by měl běžet závod na 200 metrů. Předloni se na poslední chvíli omluvil kvůli přípravě na MS v Moskvě, ale letos zahrnul ostravský mítink do svého závodního kalendáře.

Víme od něj, že se mu v Ostravě pokaždé líbilo a rád se vrací na místa závodů s vynikající sportovní úrovní a nádhernou diváckou atmosférou. Větší hvězdu jsme si při otevření rekonstruovaného stadiónu přát nemohli. I čeští sportovní příznivci, kteří jezdí na Zlatou tretu z celé republiky, se na Bolta mimořádně těší. Takže letos by to měl být zase svátek pro všechny.“ V takovém trendu zaznívaly ohlasy na Boltův start při zmíněné tiskovce.

Organizátoři upozorňují i na účast dalších světových es včetně českých reprezentantů. V oštěpu bude pozornost upřena na Vítězslava Veselého i jeho tradiční konkurenty v boji o medaile na různých šampionátech. Chybět nebudou ani dvojnásobná olympijská vítězka v oštěpu Barbora Špotáková, mistryně světa na 400 m překážek Zuzana Hejnová, elitní běžci Pavel Maslák, Jakub Holuša, ale i osvědčená běžkyně Denisa Rosolová a další.

Moje Ostravsko.cz bude s blížícím se termínem Zlaté tretry 2015 přinášet další informace z příprav mítinku.

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě

Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě

20/3 / KRIMI / KARVINÁ - Vskutku k pozoruhodnému případu došlo v Karviné.


Trojici žhářů hrozí za zapálení kostela v Gutech 15 let!

Trojici žhářů hrozí za zapálení kostela v Gutech 15 let!

20/3 / KRIMI / OSTRAVA - Trojice mladíků, která vloni na začátku srpna měla zapálit historický kostel v Gutech na Třinecku, může vyfasovat až patnáctiletý pobyt za mřížemi.


Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných

18/3 / ZPRÁVY / OSTRAVA - Veřejnost i politickou scénu pobouřilo počínání poslance za hnutí SPD a předsedu krajské organizace hnutí Lubomíra Volného na základě reportáže České televize, podle níž poslanec obchoduje s chudobou.


Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou

Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou

17/3 / KRIMI / OSTRAVA - Ve čtvrtek došlo k pozoruhodné situaci, když policisté v ostravských ulicích lapili řidiče, který neměl za volantem co dělat. Už jen kvůli tomu, že mu bylo 15 let.
MojeOstravsko.cz Novinky v regionech

Karvinsko, Opavsko, Havířovsko, Třinecko, Novojičínsko, Frýdeckomístecko, Bruntálsko


MojeOstravsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeOstravsko.cz na Seznam.cz
MojeOstravsko.cz na Facebooku


Redakce MojeOstravsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!