Majáles Ostrava 2015 se nezadržitelně blíží. Letos pod názvem Ostrava rube

31. březen 2015 | 11:44 | Ostrava-město
Majáles Ostrava 2015Majáles Ostrava 2015

Ostrava - Tento rok se můžeme těšit na 21. ročník ostravského studentského festivalu Majáles. Bude se konat 29. dubna 2015 v Dolní oblasti Vítkovic. Pod heslem Ostrava rube se chystá 8 scén s různými hudebními styly, které slibují velkolepou párty.

Reklama

Samotnému Majálesu bude předcházet během měsíce dubna doprovodný program, v rámci kterého se můžete zúčastnit koncertů, divadelně-filmově-literárních počinů či sportovních aktivit. Vstupenky jsou již od 3. března k dostání na webu www.MajalesOstrava.cz za 90 Kč.

Majáles Ostrava je především hudební akcí pro studenty i širokou veřejnost. Návštěvníci si budou moci vybrat podle svého gusta mezi Hlavní scénou, Hip Hop scénou, Elektronickou scénou, Studentskou scénou, scénou v podobě Red Bull Tour Busu nebo Jägermeister DJs Stage.

Na Majálese návštěvníci uvidí známé skupiny jako ATMO Music, Portless, DJ Wich & LA4, MAAT, zpěváka Marka Ztraceného, No Distance Paradise, Light & Love, HOPES, DJ Schooler, DJ Nikisha, Lola běží, Qo, The Prague Conspiracy, I Love You Honey Bunny, A-Cray, Criminal Colection, La.Zoo & MC Cagi, Voxel, One Way, The Business (UK), Paulie Garand, E!E, Azurit Kingdom, Highest Nation, Voxel atd.

Oficiální zahájení majálesového měsíce je plánováno na 1. dubna, na Masarykově náměstí proběhne Warm Up a během večera se uskuteční finále soutěže studentských kapel University Band Contest.

V průběhu měsíce dubna jsou pro návštěvníky Majálesu a širokou veřejnost připraveny následující akce: Tour de Pub (8. dubna), Turnaj v deskových hrách (9. dubna), Skate závody (15. dubna), Literární noc (17. dubna), kterou zastřeší časopis a webmagazín Underground (undg.cz), Rock’n’Majáles (22. dubna) a Hudební Jam (24. dubna).

Konečnou akcí doprovodného programu bude Majálesový průvod (v den Majálesu), který projde centrem Ostravy a vyvrcholí soutěží o nejlepší masku.

Exhibice Slam Poetry vás čeká v UNDG zóně během majálesového odpoledne – 29. 4. 2015.

Stavovská unie studentů Ostrava je studentská nezisková organizace, která funguje pod záštitou VŠB-TUO a Ostravské univerzity. Je známá díky organizaci nejen Majálesu, ale i dalších četných akcí – plesů, koncertů, informačních schůzek.

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR

Zaorálek hlasoval pro vládu. Babiš má důvěru. Stanjura ho považuje za generálního ředitele ČR

12/7 / ZPRÁVY / ČESKO - Po patnáctihodinové rozpravě hodinu po půlnoci v noci ve čtvrtek (12.7.2018) získala druhá Babišova vláda důvěru Poslanecké sněmovny. Pro ni hlasovali poslanci ANO, ČSSD a KSČM.


Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce

Klokan utekl do dolu Paskov! Hasiči s ním měli plné ruce práce

15/6 / KRIMI / KARVINÁ - Hasiči a policisté pronásledovali klokana, který se zatoulal do areálu bývalého dolu Paskov.


Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc

Hořel dům ve Frýdku-Místku, škoda za 500 tisíc

15/6 / KRIMI / FRÝDEK-MÍSTEK - Ve středu 13.6. došlo k požáru staršího rekreačního domku ve Frýdku-Místku, konkrétně v tamní městské části Chlebovice.


Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela

Rozhodl těžce zaspaný úvod sezóny, soudí o sestupu Vítkovic z druhé ligy Ludevít Grmela

4/6 / SPORT / VÍTKOVICE - Po dvou letech sestoupil z druhé ligy do MSFL fotbalový klub MFK Vítkovice. O záchranu ve druhé lize bojoval do posledního kola, nakonec ale míří o patro níže, do amatérské třetí ligy. Co to s klubem udělá?
MojeOstravsko.cz Novinky v regionech

Karvinsko, Opavsko, Havířovsko, Třinecko, Novojičínsko, Frýdeckomístecko, Bruntálsko


MojeOstravsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeOstravsko.cz na Seznam.cz
MojeOstravsko.cz na Facebooku


Redakce MojeOstravsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!