Majáles Ostrava 2015 se nezadržitelně blíží. Letos pod názvem Ostrava rube

31. březen 2015 | 11:44 | Ostrava-město
Majáles Ostrava 2015Majáles Ostrava 2015

Ostrava - Tento rok se můžeme těšit na 21. ročník ostravského studentského festivalu Majáles. Bude se konat 29. dubna 2015 v Dolní oblasti Vítkovic. Pod heslem Ostrava rube se chystá 8 scén s různými hudebními styly, které slibují velkolepou párty.

Reklama

Samotnému Majálesu bude předcházet během měsíce dubna doprovodný program, v rámci kterého se můžete zúčastnit koncertů, divadelně-filmově-literárních počinů či sportovních aktivit. Vstupenky jsou již od 3. března k dostání na webu www.MajalesOstrava.cz za 90 Kč.

Majáles Ostrava je především hudební akcí pro studenty i širokou veřejnost. Návštěvníci si budou moci vybrat podle svého gusta mezi Hlavní scénou, Hip Hop scénou, Elektronickou scénou, Studentskou scénou, scénou v podobě Red Bull Tour Busu nebo Jägermeister DJs Stage.

Na Majálese návštěvníci uvidí známé skupiny jako ATMO Music, Portless, DJ Wich & LA4, MAAT, zpěváka Marka Ztraceného, No Distance Paradise, Light & Love, HOPES, DJ Schooler, DJ Nikisha, Lola běží, Qo, The Prague Conspiracy, I Love You Honey Bunny, A-Cray, Criminal Colection, La.Zoo & MC Cagi, Voxel, One Way, The Business (UK), Paulie Garand, E!E, Azurit Kingdom, Highest Nation, Voxel atd.

Oficiální zahájení majálesového měsíce je plánováno na 1. dubna, na Masarykově náměstí proběhne Warm Up a během večera se uskuteční finále soutěže studentských kapel University Band Contest.

V průběhu měsíce dubna jsou pro návštěvníky Majálesu a širokou veřejnost připraveny následující akce: Tour de Pub (8. dubna), Turnaj v deskových hrách (9. dubna), Skate závody (15. dubna), Literární noc (17. dubna), kterou zastřeší časopis a webmagazín Underground (undg.cz), Rock’n’Majáles (22. dubna) a Hudební Jam (24. dubna).

Konečnou akcí doprovodného programu bude Majálesový průvod (v den Majálesu), který projde centrem Ostravy a vyvrcholí soutěží o nejlepší masku.

Exhibice Slam Poetry vás čeká v UNDG zóně během majálesového odpoledne – 29. 4. 2015.

Stavovská unie studentů Ostrava je studentská nezisková organizace, která funguje pod záštitou VŠB-TUO a Ostravské univerzity. Je známá díky organizaci nejen Majálesu, ale i dalších četných akcí – plesů, koncertů, informačních schůzek.

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Ve Vendryni hořela roubenka, škoda za tři miliony

Ve Vendryni hořela roubenka, škoda za tři miliony

13/5 / KRIMI / TŘINECKO - V pátek odpoledne mělo dojít k požáru roubenky ve Vendryni na Třinecku. Škoda se prý vyčíslila na tři miliony korun.


Nehoda ve Studénce, řidičku museli vyprošťovat hasiči

Nehoda ve Studénce, řidičku museli vyprošťovat hasiči

11/5 / KRIMI / STUDÉNKA - Ve čtvrtek 10. května došlo k dopravní nehodě ve Studénce na Novojičínsku.


Motorkář se střetl s jelenem. Skončil v nemocnici

Motorkář se střetl s jelenem. Skončil v nemocnici

11/5 / KRIMI / TŘINECKO - Ve čtvrtek 10. května došlo k dvěma dopravním nehodám v Moravskoslezském kraji.


Požár bytu v Bruntále, na vině elektroinstalace

Požár bytu v Bruntále, na vině elektroinstalace

9/5 / KRIMI / BRUNTÁL - V úterý 8. května došlo k požáru bytu v Bruntále. Odhadována škoda se vyčíslila na 200 tisíc korun.
MojeOstravsko.cz Novinky v regionech

Karvinsko, Opavsko, Havířovsko, Třinecko, Novojičínsko, Frýdeckomístecko, Bruntálsko


MojeOstravsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeOstravsko.cz na Seznam.cz
MojeOstravsko.cz na Facebooku


Redakce MojeOstravsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!