Drsná nehoda tří aut na Bruntálsku. Následky jsou děsivé

22. únor 2015 | 02:30
Zdemolované vozidlo. Foto: archiv ZZS Moravskoslezského krajeZdemolované vozidlo. Foto: archiv ZZS Moravskoslezského kraje

Valšov (Bruntálsko) - Tragická dopravní nehoda tří aut se stala v sobotu (21.2.2015) odpoledne mezi Valšovem a Moravskoslezským Kočovem na silnici I/45. Následky střetu jsou děsivé.

Reklama

Jeden mrtvý, tři zranění, z toho dva těžce. To je bilance autonehody, při které se střetla tři vozidla - volvo, felice a citroën.

Podle bruntálské policejní mluvčí Pavly Jirouškové při předjíždění došlo z prozatím nejištěných příčin ke střetu osobních vozidel. A právě volvo vyjelo mimo silnici a jízdu ukončilo nárazem do stromu.

Zatímco řidič volva se zranil lehce, dva spolujezdci těžce. Po příjezdu záchranných složek byli letecky přepraveni do nemocnic v regionu. Třetí spolujezdec utrpěl zranění neslučitelná se životem.

Muž (25) ležel v době příjezdu záchranářů mimo vozidlo, nejevil známky života. Před příjezdem profesionálních záchranářů se o základní resuscitaci pokusili laičtí zachránáři, následně totéž prováděly také posádky zdravotnické záchranné služby.

Další muž (24), který zůstal zaklíněný v autě, utrpěl těžká zranění hlavy a mozku, která ho ohrožují na životě. Ze zdemolovaného volva museli hasiči vyprostit i třetího muže (40). I on byl v bezvědomí a v přímém ohrožení života.

Jak bylo zjištěno, alkohol při havárii nehrál roli, neboť dechové zkoušky byly negativní. "Míru zavinění prověřují kriminalisté," uvedla mluvčí.

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě

Muž měl vykrást pekárnu. Chycen byl okamžitě

20/3 / KRIMI / KARVINÁ - Vskutku k pozoruhodnému případu došlo v Karviné.


Trojici žhářů hrozí za zapálení kostela v Gutech 15 let!

Trojici žhářů hrozí za zapálení kostela v Gutech 15 let!

20/3 / KRIMI / OSTRAVA - Trojice mladíků, která vloni na začátku srpna měla zapálit historický kostel v Gutech na Třinecku, může vyfasovat až patnáctiletý pobyt za mřížemi.


Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných

Poslanec SPD Volný prý bojuje proti parazitům, sám vydělává na chudobě jiných

18/3 / ZPRÁVY / OSTRAVA - Veřejnost i politickou scénu pobouřilo počínání poslance za hnutí SPD a předsedu krajské organizace hnutí Lubomíra Volného na základě reportáže České televize, podle níž poslanec obchoduje s chudobou.


Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou

Patnáctiletý řidič se proháněl Ostravou. Jeho jízda skončila nehodou

17/3 / KRIMI / OSTRAVA - Ve čtvrtek došlo k pozoruhodné situaci, když policisté v ostravských ulicích lapili řidiče, který neměl za volantem co dělat. Už jen kvůli tomu, že mu bylo 15 let.
MojeOstravsko.cz Novinky v regionech

Karvinsko, Opavsko, Havířovsko, Třinecko, Novojičínsko, Frýdeckomístecko, Bruntálsko


MojeOstravsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeOstravsko.cz na Seznam.cz
MojeOstravsko.cz na Facebooku


Redakce MojeOstravsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!